Płocki Klub Mangi i Anime "ShiroIguru"

Spotkania klubu odbywają się w spółdzielni na ulicy Gierzyńskiego 17

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-09-10 21:28:54

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Sesje w systemie "Bladesides" przez skype...

Oki, jest pomysł, mogę poprowadzić paru osobom sesje w świecie Bladesides i tymże systemie (jak na razie przez internet/mikrofon, później można pomyśleć nad spotkaniami).

Nie mam zbyt  wielu specjalnych wymagań co do graczy;) Wystarczy, że jesteś osobą, która ma bujną wyobraźnię i chce przeżyć przygodę;) Ważna też jest umiejętność wczucia się w postać( Role-Playing od skrótu RPG:P), ale ta umiejętność może przyjść też z czasem;)

Sesje przez Mikrofon to nie to samo co spotkania, ale pokaże wam czy chcecie grać z nami w nasz system;)

Kolejna rzecz, to fakt, że gralibyście w świecie na który wpłynęły przygody postaci: Vela, Jordana, moja i jeszcze kilku paru osób. To jest właśnie cecha naszego systemu, wszyscy gracze i wszystkie zdarzenia wpływają na świat gry, to że będziecie grali wy, nawet nie spotykając innych graczy wpłynie na ich przygody.
Gdy osoby w moich "prywatnych sesjach" przez mikrofon miałyby chęć grać dalej i możliwość spotkania się, wtedy można pomyśleć o sesjach mieszanych z graczami z poszczególnych ekip/przygód;)

Myślę że limit na tą chwilę to 2-3 osoby do tej sesji przez mikrofon;)

Alice się już zgłosiła, więc są 2 miejsca na razie wolne;) Jeśli będzie dużo więcej chetnych mogę się zastanowić nad jeszcze jedną grupą:P


Oki odnośnie samego systemu: jest jeszcze w bardzo wczesnych testach, póki co bardziej się liczy to, w jaki sposób odgrywasz swoją postać, niż posiadane umiejętności, co dla doświadczonych graczy może być nie do przyjęcia;)

Kolejna rzecz, wiele umiejętności jeszcze jest dopisywanych i dopracowywanych. Jak na razie najbardziej dopracowana jest klasa: Shinigami i to jest mój aktualny wymóg odgórny, aby grać tą klasą zawodową (w ramach testów, chcę ostatecznie dopracować system dla tej klasy, dopiero będę mógł zająć się innymi).

Tu macie link do podstawowych informacji o Shinigami: http://bladesides.jun.pl/viewtopic.php?t=15


Hmm to chyba na tyle, jeśli macie pytania to śmiało je zadawajcie;P No i czekam na chętne osoby^^


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

 

#2 2012-09-11 06:26:06

 Blaze

Początkujący klubowicz

4221975
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 43
Punktów :   
Ulubione Anime: Dragon Ball/Z, .Hack//series
Ulubiona Manga: Naruto, Dragon Ball, .Hack//
Ulubiony Bohater: Goku, Gohan, Haseo, Atoli

Re: Sesje w systemie "Bladesides" przez skype...

w sumie czemu nie, mogę spróbować

Offline

 

#3 2012-09-17 14:36:40

 VELO

6th Division Taicho

9944902
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 28
Punktów :   
Ulubione Anime: Code Geass
Ulubiona Manga: Bladesides
Ulubiony Bohater: Byakuya VELO
WWW

Re: Sesje w systemie "Bladesides" przez skype...

Jeżeli będzie potrzebny doświadczony gracz to możesz na mnie liczyć, choć prywatnie uważam że różnica między  skype a realem jest przepaścią( oczywiście na korzyść reala) ,ale na początek może być. Polecam granie w Bladesides bo jest to wyjątkowo elastyczny i dynamiczny system a z tak potulnym i dobry gm jak Anger wszystko jest możliwe

Offline

 

#4 2012-09-18 12:50:17

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Sesje w systemie "Bladesides" przez skype...

Dzięki za rekomendację:P Zobaczymy później, póki co nie mam za dużo czasu, gdy tylko się znajdzie pewnie będę musiał zrobić dwie grupy graczy przez skype (no i jedna z Velem i Jordanem na czele już jest;p)

A co do bycia potulnym;P To też się kiedyś skończy, już pracuję nad systemem walki, który nie będzie już pozwalał na takie: "swobodne" działania i potulność Mistrza Gry:P


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

 

#5 2012-09-19 08:43:41

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Sesje w systemie "Bladesides" przez skype...

Anger of Dragon napisał:

A co do bycia potulnym;P To też się kiedyś skończy

No i masz Velo...obudziłeś Smoka w Angerze

Offline

 

#6 2012-09-19 19:47:45

 VELO

6th Division Taicho

9944902
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 28
Punktów :   
Ulubione Anime: Code Geass
Ulubiona Manga: Bladesides
Ulubiony Bohater: Byakuya VELO
WWW

Re: Sesje w systemie "Bladesides" przez skype...

Przez bycie potulnym miałem oczywiście na myśli że Anger docenia "klimacenie" nawet pomimo braku statów i "wściekłej" kostki. Więc nie musisz na nas zsyłać smoków itp i nie śpiesz się z tym systemem walki teraz jest dobrze

Offline

 
Darmowe liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com