Płocki Klub Mangi i Anime "ShiroIguru"

Spotkania klubu odbywają się w spółdzielni na ulicy Gierzyńskiego 17


#1 2012-04-28 13:30:59

 Jordan

Berzerkier

13445863
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 76
Punktów :   
Ulubione Anime: FF7, Guilty Crown
Ulubiona Manga: Bladesides
Ulubiony Bohater: Hitsugaya Toshiro, CHu

IDEALNY BOHATER

Witam dnia 14 kwietnia odświeżyliśmy temat idealnego bohatera. Wszelkie zastrzeżenia, własne opinie prosze o pisanie pod moim postem, możecie także zgłaszać swoich idolów zapraszam




http://img268.imageshack.us/img268/8803/bohaterw.png


http://pu.i.wp.pl/k,MzY1NDk0MTYsMzE1MTkz,f,75747_483405708_04_H222303_L.jpg

Offline

 

#2 2012-04-28 14:40:17

 BzyczoR

Początkujący klubowicz

10649208
Skąd: Płock WTF ? xD
Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 84
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach
Ulubiona Manga: Oh my goodness !
Ulubiony Bohater: Ja sam ! xD

Re: IDEALNY BOHATER

Moim zdaniem ten temat jest bez sensu... a mówiać ogólniej tylko dlatego że ma to być idealny bohater a coś takiego nie istnieje bo są gusta i guściki (o czym sie nie powinno rozmawiać, ale cóż xD) dla jednego idealny będzie ten, a dla innego inny. A te plusiki nie zawsze też są ustawione w dobrych miejschach ponieważ nie wydaje mi się żeby Ichigo nie był śmieszny np. jak się kłóci z Renjim lub jak karci Rukie o jej beztalencie rysownicze xD (jak wspominałem guściki). Pozdro all.


http://i43.tinypic.com/xd5vrc.png

Offline

 

#3 2012-04-29 20:19:06

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: IDEALNY BOHATER

Wiemy, wiemy:) Dlatego wszystko wyniki demokratycznego głosowania, aby jak najbardziej odzwierciedlić gust aktualnie uczestniczących w dyskusji osób;) Wg większości idealny okazał się Songo jak widać wyżej, później Ed no "dalej,dalej..."


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

 

#4 2012-04-29 23:17:15

 BzyczoR

Początkujący klubowicz

10649208
Skąd: Płock WTF ? xD
Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 84
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach
Ulubiona Manga: Oh my goodness !
Ulubiony Bohater: Ja sam ! xD

Re: IDEALNY BOHATER

Co do mało śmiesznego Ichigo nawiązywałem do pierwszego wykresu że tak powiem. A co do drugiego wykresu też się nie zgodze ponieważ Songo z realistycznościa nie ma za dużo wspólnego, ponieważ jego blond włosy sterczące jak by go ostro strzelił jakiś piorun, lub 2 tygodniowa wizytacja w salonie fryzjerskim nie są zbyt realistyczne, oraż jego wystrzał do jedzenia co wogóle było nie możliwe żeby ktoś pochłonił tyle jedzenia naraz. I Pan Sasuke a zaznaczony spryt na (-) a mi się wydawało że przejawiał dość dużo sprytu w anime w porównaniu do samego Naruto. Zastanawiam kto wypełniał tą tabelkę bo chyba nie znawca anime ? xD


http://i43.tinypic.com/xd5vrc.png

Offline

 

#5 2012-04-30 02:09:41

 Jordan

Berzerkier

13445863
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 76
Punktów :   
Ulubione Anime: FF7, Guilty Crown
Ulubiona Manga: Bladesides
Ulubiony Bohater: Hitsugaya Toshiro, CHu

Re: IDEALNY BOHATER

śpieszę prędko o udzieleniem odpowiedzi: wypełniały tą tabele osoby które były na spotkaniu.
Jak najbardziej rozumiem rozczarowanie odnoszące się do pozycji niektórych postaci dlatego też proponuje o przedstawienie swojej opinii o bohaterach które to zostaną następnie naniesione na główną tabele wyników ^^ pozdrawiam


http://pu.i.wp.pl/k,MzY1NDk0MTYsMzE1MTkz,f,75747_483405708_04_H222303_L.jpg

Offline

 

#6 2012-04-30 09:30:51

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: IDEALNY BOHATER

BzyczoR napisał:

Moim zdaniem ten temat jest bez sensu...

E tam...dla mnie ma jeden sens - okazję do pospinania się o swoich "fejwritów"
Też mam swoje uwagi np. na temat realizmu "inteligentnego inaczej" uśmiechu Gina - ale jako całkowity amator nie mam odwagi dyskutować.

A co do Ichigo - popieram, gdyby Bleach (i właśnie Ichigo) nie zaczął mnie bawić, pewnie bym się nie targnęła na ten milion odcinków - a tak walczę dzielnie

Offline

 

#7 2012-04-30 10:14:27

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: IDEALNY BOHATER

gohag napisał:

Też mam swoje uwagi np. na temat realizmu "inteligentnego inaczej" uśmiechu Gina - ale jako całkowity amator nie mam odwagi dyskutować.

Jeśli w moim towarzystwie ktoś obraża Gina stwierdzeniem cytuje: "inteligentnego inaczej" to jednak nie mogę przejść obok tego obojętnie. Musisz to argumentować dlaczego uważasz akurat tak o nim.


Co do Songa powiem tak chyba większość z was mało wychodzi z domu bo argument ze Songo nie jest realistyczny bo ma włosy takie a nie inne jest błędnym wystarczy pojechać do warszawy i takich Songów mamy mnóstwo ^^ a co do jedzenia to jeden ma apetyt a drugi nie.

PS: Kilka słów do Vela: Spójrz na jakim miejscu w tabeli jest Byakuya a na jakim Gin ^^ tak powinno być zawsze

Offline

 

#8 2012-05-01 06:31:51

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: IDEALNY BOHATER

Rasti napisał:

Jeśli w moim towarzystwie ktoś obraża Gina ... nie mogę przejść obok tego obojętnie.

No szacunek Rasti – wierzyłam, że podniesiesz rękawicę

Już spieszę z wyjaśnieniami. Nie mam nic do intelektu Gina  – "za krótko go znam”, no ale daj spokój…ten wyraz twarzy ... kojarzy mi się jednak z jakąś formą upośledzenia. Mogę podejrzewać, że miał to być jakiś cynizm i poczucie wyższości, ale chyba nie do końca wyszło...

Co prawda facet dostał na wstępie +10 do wizerunku za imię i w dodatku zapowiada się na wyjątkowo wrednego - co mogłoby mu w sumie zjednać moją sympatię, ale teraz, od kiedy mam szansę na sparing partnera zakładam notesik „Co mnie wnerwia w Ichimaru Ginie” i z chęcią wrócę do tematu za jakieś…10 lat

p.s. i spójrz na jakim miejscu jest Alucard - że sobie pozwolą sparafrazować

Ostatnio edytowany przez gohag (2012-05-01 06:43:45)

Offline

 

#9 2012-05-02 00:16:53

 BzyczoR

Początkujący klubowicz

10649208
Skąd: Płock WTF ? xD
Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 84
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach
Ulubiona Manga: Oh my goodness !
Ulubiony Bohater: Ja sam ! xD

Re: IDEALNY BOHATER

Rasti tak, też uważam że uśmieszek Gina jest inteligentny i to aż nad wyraż bo jest to chytry uśmiech a ktoś taki musi być inteligentny żeby snuć a się przekonaliśny że cały czas tylko grał podwładnego Aizena i to nie tydzień tylko całe lata. Co do fryzury to byłem w Wawie i to nie raz i jakimś cudem nie spotkałem Songa i nikogo kto by zjadł około 60-70 misek z jedzeniem (a jak obejrzysz anime to sam/a zobaczysz że tyle tych misek było) i tego nie mozna podważyć chyba że sam/a spróbujesz to zrobić, lecz wiadomo że się nie da
Postem nie miałem zamiaru Cię urazić lub coś w tym stylu a jak tak się stało to przepraszam. Pozdro

Ostatnio edytowany przez BzyczoR (2012-05-02 00:18:04)


http://i43.tinypic.com/xd5vrc.png

Offline

 
Darmowe liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tomografia stomatologiczna piaseczno torby papierowe do cateringu busy Koln money lobby