Płocki Klub Mangi i Anime "ShiroIguru"

Spotkania klubu odbywają się w spółdzielni na ulicy Gierzyńskiego 17

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-03-30 11:45:18

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Bleach

Dotarło do was, że Bleacha już może nie być do mnie nie, dlatego założyłem ten temat.

http://www.youtube.com/watch?v=jAvlSyXu … AAAAAAAAAA

Bleach jest i był wśród nas, każdy fan anime powinien go znać i cenić to było jedno z moich pierwszych anime i chyba tak się w, nim "zakochałem", że jakikolwiek odcinek nawet filer był dla mnie wspaniały, poza tym zakończyli to teraz, kiedy mamy nowych kapitanów, starzy są niesamowicie silni i sam Ichigo okazuje się bosem.

Nie wiem jak wy, ale ja wierze, że Bleach wróci i będę siedział przed komputerem ściskając ręce niczym Inoue i krzyczeć co chwile"Kurosaki-kun!"


http://www.youtube.com/watch?v=npmRWoBC … 19&lf=plcp

Epickie walki, które można zobaczyć tylko w Bleachu

Ichigo vs. Kenpachi to, wtedy pierwszy raz Kenpachi prawie przegrał i, ledwo przeżył a Ichigo poznał imię swojego miecza i nauczył się mu ufać i walczyć razem z, nim taaa walka dużo pokazała i dała nam do zrozumienia, że, żeby wygrać trzeba walczyć zespołowo i ufać swojemu mieczu. Katana albo jakikolwiek miecz czy szabla jest to przedłużenie ręki - własnego ramienia i tak zawsze trzeba ją traktować... jak cześć siebie.

Ichigo vs. Renij ta walka praktycznie później zawsze jest przytoczona - dwóch wrogów w przyszłości wiernych przyjaciół walczy jeden przeciwko prawu a drugi z prawem. Walczą przeciwko swoim ideałom, ale walczą dla jednej jedynej swojej koleżanki - przyjaciółki Ruki. Wtedy Ichigo dał do zrozumienia Renjemu, że nie zawsze trzeba słuchać się swoich kapitanów i trzeba iść pod prąd nawet za cenę swojego życia, ale dla swoich ideałów. Potym Renij nauczył się BanKai ^^

Ichigo vs. Aizen niesamowicie silny bohater, który chciał zostać bogiem i tworzyć - walka potężna jedna z wielu, do których często wracam, pokazała nam, że nie możemy spocząć na laurach i wierzyć, że nigdy nic złego się nie stanie, ja zawsze będę ćwiczył, żeby już nigdy nikt nie był o tyle silny od wszystkich i sprawił takie problemy jak właśnie on.

Ichigo vs. Byakuya kolejna walka przeciwko dwóm, którzy chcą, by prawo było inne to, wtedy Ichigo nauczył się w zastraszająco szybkim tempie swojego BanKaia i wytłumaczył w walce Byakui, że nie zawsze musi być taki sztywny, choć akurat to chyba nie dotarło

Ichigo vs. Grimmjow tutaj, tutaj to ja nic nie napisze, bo walka epicka i zajebista !!! oczywiście jak zwykle Inoue namotała a my poszliśmy ją ocalić ^^

Ichigo vs Ulquiorra tej walki nie muszę opisywać wystarczy obejrzeć AMV wyżej.

I ostatnia dla mnie najważniejsza Ichigo vs. Ichimaru Gin - prawdziwy bohater jedyny bohater idealny mężny silny sprawiedliwy do końca walczył zginął, lecz zawsze będzie dla mnie żył ! Nikt na mnie nie zrobił takiego wrażenia jak właśnie on Ichimaru Gin !!!!!! co do walki po prostu miażdży Ichigo w pierwszym starciu wręcz każe mu uciekać i ćwiczyć, bo jak nie to go będzie musiał zabić nikt nie wiedział, że chodziło o to, żeby Ichigo nauczył się ostatecznej Getsugi, Gin dał mu po prostu więcej czasu, dał mu czas na pokonanie właśnie w takim momencie, a potem wyprowadził Aizena gdzieś w lasie przed Karakurą, a nie w samym mieście, był i będzie bohaterem, płakałem bardziej niż Matsumoto za, nim ^^

Tutaj jest tylko kilka, ale walk epickich było mnóstwo dlatego tak bardzo mi będzie brakował Bleacha i czeka aż wróci !!!

Offline

#2 2012-03-31 20:47:05

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Bleach

Tak, jestem z Tobą;p Też czekam, jeśli nie wróci to będzie tragedia;(


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#3 2012-03-31 23:32:17

 Fal

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 100
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Death Note
Ulubiony Bohater: Lelouch vi Britannia

Re: Bleach

Bleach był fajny do momentu

Spoiler:

zeszmacenia "wielkiej" trójcy Espady (szczególnie Starka) i śmierci Gina, najlepszej postaci w całej mandze/anime, przez durny plot.

Ostatnio edytowany przez Fal (2012-04-01 20:05:58)

Offline

#4 2012-04-01 12:01:04

 Kicking-Machine

Początkujący klubowicz

1249547
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione Anime: Darker than Black
Ulubiona Manga: Balsamista
Ulubiony Bohater: BOOBS :I

Re: Bleach

"spojler" nadal nie działa? :c


http://img33.imageshack.us/img33/9538/kanbaru.jpg

Offline

#5 2012-04-01 14:35:18

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Bleach

No! Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale niektórzy są na...14-tym odcinku . Dobrze, że i tak wszystko zapomnę zanim dotrę do końca...o ile to w ogóle możliwe. No i jak się zdecydują wznowić serię, nie będę mała takiej przerwy

Offline

#6 2012-04-03 13:36:47

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Bleach

Fal napisał:

Bleach był fajny do momentu

Spoiler:

zeszmacenia "wielkiej" trójcy Espady (szczególnie Starka) i śmierci Gina, najlepszej postaci w całej mandze/anime, przez durny plot.

Pod każdym względem uważam że jesteś ze mną mentalnie spokrewniony ^^


Na którym jesteś teraz odcinku gohag ?

Offline

#7 2012-04-03 14:34:46

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Bleach

Nadal na 14-tym - no wiem, zalepiam, ale do świąt jestem zawalona robotą Poza tym jakoś mało "wierna" jestem...kilka na raz oglądam. Za to podejrzewam, że nikt z Was już tego etapu nie pamięta A - i jako rodzic czuję się trochę urażona wizerunkiem ojca...choć kopniak w głowę na dzień dobry to nie jest głupi pomysł

Offline

#8 2012-04-03 19:11:41

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Bleach

No ale mimo wszystko ojcu jest trudniej moim zdaniem wychować tak wspaniałe córki oraz syna która jeszcze jest Shinigami ^^ lecz uważam że mają oni bardzo dobry kontakt  hm... ciekawe czy ja tez będę miał taki z synem jak dorośnie do wieku 16lat ^^

Offline

#9 2012-04-04 08:35:07

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Bleach

Rasti napisał:

... ciekawe czy ja tez będę miał taki z synem jak dorośnie do wieku 16lat ^^

Zapamiętaj sobie tę myśli, coby Ci z wiekiem nie przeszło!!!
A btw wychowywanie wspaniałych córek to czysta przyjemność, nie tylko dla ojców...choć chyba nie wszyscy to doceniają
Choć w sztukach walki muszę się jeszcze dobrze podszkolić i to szybko - i tu nastąpiłby demoniczny śmiech gdybym miała to lepiej opanowane

Offline

#10 2012-04-06 16:52:16

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Bleach

Hmm Gohag, nie martw się, ja pamiętam co jest na 14 odcinku:P i to dość dobrze... A demoniczny śmiech ćwicz, ćwicz;) Kiedyś nam zademonstrujesz^^


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#11 2012-04-06 19:30:25

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Bleach

Powiedziałaby, że na razie szatańskim chichot wychodzi mi lepiej, ale ja znajdę dobry materiał na instruktaż ogarnę i to A swoją drogą Bleach ma u mnie gigantycznego plusa za poczucie humoru i chyba po raz pierwszy, a nie drugi po Elfenie, jakaś kobitka w anime wzbudziła tyle mojej sympatii.

Offline

#12 2012-04-06 23:09:49

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Bleach

Bardzo duży ciekawy artykuł na temat teorii o "końcu Bleachu"

http://bleach.com.pl/news.php?readmore=719

Offline

#13 2012-04-07 08:50:39

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Bleach

Czyli mam nie czytać???

A btw ja z Was kiedyś muszę wyciągnąć opinie na temat jednego (no...jednego najbardziej) zakończenia anime, które mnie przerosło. Tylko bladego pojęcia nie ma jak to ugryźć na forum, żeby komuś kto nie widział (o ile istnieje ktoś, kto  jeszcze nie widział "Darker than Black 2").

Ostatnio edytowany przez gohag (2012-04-07 08:53:43)

Offline

#14 2012-04-07 11:48:25

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Bleach

Nie no możesz czytać tam raczej spoilerów nie ma bo że Bleach się skończył to raczej też wiesz no chyba że.... ups nie no Bleach nadal leci - nie czytaj

WoW ale ten odcinek 367 był zajebiaszczy

Offline

#15 2012-04-07 12:02:51

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Bleach

Ludzie tak długo nie żyją, abym mogła dotrzeć do 367 odc... A końca serii trudno było nie zauważyć, chyba nawet google miały czarną wstążkę

Ostatnio edytowany przez gohag (2012-04-07 15:06:11)

Offline

Darmowe liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz NA KAŻDE SZAMBO od firmy MIXBET LAT grzejniki purmo we wrocławiu kraby uniu63