Płocki Klub Mangi i Anime "ShiroIguru"

Spotkania klubu odbywają się w spółdzielni na ulicy Gierzyńskiego 17


#31 2012-10-12 15:00:37

 Fal

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 100
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Death Note
Ulubiony Bohater: Lelouch vi Britannia

Re: PDF8

Jakby ktoś chciał pomóc w ogarnianiu szkoły, to zapraszamy o 17 do IV LO.

Offline

#32 2012-10-14 20:31:23

 Fal

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 100
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Death Note
Ulubiony Bohater: Lelouch vi Britannia

Re: PDF8

No i koniec!
W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim, którzy przyłożyli swoją rękę do organizacji atrakcji na PDFie. Szczególne podziękowania dla Alice za zorganizowanie cosplaya i wielu innych atrakcji, Rastiego za nagłaśnianie oraz Angera, Jordana, Vela i Kazune za przygotowanie ogromnej ilości punktów programu.
W prawdzie było mniej osób niż rok temu, ale i tak było zaskakująco dobrze. W sobotę przyjdzie czas na dokładniejsze podsumowania. A tymczasem wrzucać opinie, zdjęcia i wszystko, co związane z naszą imprezą.

Offline

#33 2012-10-15 08:49:10

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: PDF8

W imieniu uczestników dziękuję organizatorom. Odwaliliście kawał roboty. I wszyscy byli przesympatyczni.   Czekam na jakiś filmik z cosplay'u bo  niestety większość mi umknęła Wydaje mi się, że trochę brakowało jakieś, choćby minimalnej "gastronomi" na miejscu. Ale z racji, że nie mogła tam spędzić zbyt wiele czasu nie wszystko zdążyłam ogarnąć. Nie wpadłyśmy np. na pomysł, żeby na openingi Ewka wzięła jakieś głośniki i było za cicho. Ale generalnie duży szacunek i mam szczerą nadzieję, że będzie się dalej rozkręcało. Byłoby super, gdyby udało się ściągnąć więcej ludzi i to uczestników jak i atrakcji (stoiska itp).
No i special thans dla Alice - jakby nie patrzył pierwszy płocki konkurs Cosplay zaliczony. Oby tak dalej.

Ostatnio edytowany przez gohag (2012-10-15 11:20:12)

Offline

#34 2012-10-22 19:08:15

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: PDF8

Było super   Alice odwaliła kawał dobrej roboty, Jordan zresztą też tam latał jak kot z wiadomo czym. No ale każdy moim zdaniem kto się przyczynił do 8 PDFa i u kogo widziałem pot na czole powinien wiedzieć że dał z siebie wszystko !

Gratuluje

Offline

Darmowe liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂĄ Ĺžumpa mĂĄ podobu hermeticky uzavretej przegrywanie kaset vhs warszawa dentysta Szczecin bulterier cena materace janpol