Płocki Klub Mangi i Anime "ShiroIguru"

Spotkania klubu odbywają się w spółdzielni na ulicy Gierzyńskiego 17

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-04-20 12:50:32

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

PDF8: Blok Mangi i Anime

Ooo właśnie miałem utworzyć nowy dział do PDF, a tu ktoś mnie wyprzedził;)

Oki co to jest PDF? W rozwinięciu to: Płockie Dni Fantastyki, te, które mają odbyć się w 2012 roku to już ósme z rzędu, więc ich nazwa również będzie brzmieć PDF8.

Tak jak rok temu, tak i teraz poza fantastami Fandom M&A chce mieć również własne bloki, aktualnie przewidywane są trzy sale dla nas.

Planowany termin tego wydarzenia to 13-14 Października, ale jeszcze nie jest na 100% pewny.

Za bloki M&A jesteśmy w głównej mierze odpowiedzialni my, jako klub, ale każdy może zgłaszać: panele, prelekcje oraz wszelkie pomysły na email: anime-plock@o2.pl oraz tutaj, na forum.

Póki co wiadomo, że poza nami przyjedzie (oczywiście bardziej doświadczona) ekipa z Download Anime z przygotowanymi od siebie panelami i prelekcjami, a także przygotują coś lokalne Animki spoza naszego klubu.

No i przejdę do sedna: skoro to my jesteśmy odpowiedzialni za blok Mangi i Anime, mam nadzieję, że większość klubowiczów weźmie się do roboty i również coś przygotuje, albo chociaż pomoże w organizacji.

Proszę pisać tutaj, kto czym chciałby się zająć, aktualnie przewidywane zajęcia:

-panele i prelekcje (jeden trwa około jednej godziny lub dwóch): dzieli się to na przygotowanie i/lub prowadzenie, więc nawet jeśli ktoś jest nieśmiały, nie musi koniecznie rezygnować z pomocy, bo nie jest konieczne samodzielne prowadzenie panelu. Wystarczy zrobić odpowiednią prezentację itp i porozmawiać z kimś z klubu, aby pomógł na PDF w przedstawieniu go.
-organizacja konkursów(czas trwania podobny jak wyżej, o nagrodach jeszcze pomyślimy)
-pomoc w akredytacji(witanie osób przychodzących na PDF i zapisywanie ich imion i nazwisk oraz rozdawanie przewodników)
-pomoc w noszeniu krzeseł, przygotowywaniu sal itp:)
-prowadzenie sklepiku z artykułami M&A (jeszcze nie wiadomo jak to będzie wyglądało, ale postaram się jak najszybciej to przygotować/sprawdzić)
-fotograf (wstępnie zajmie się tym GABI)
-Cosplay, ale to temat, którym poproszę, by zajęła się @Alice, która ma w tym większe doświadczenie.

Nie wiem co jeszcze, jeśli czegoś brakuje, chcecie dodać, albo zgłosić się do danych zajęć to proszę pisać tutaj w odpowiedziach.

Pozdrawiam,
Anger of Dragon


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#2 2012-04-23 10:46:57

 _Hideki_

Początkujący klubowicz

4302652
Call me!
Skąd: Płońsk
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 23
Punktów :   
Ulubione Anime: Slayers
Ulubiona Manga: Wish
Ulubiony Bohater: Lina Inverse
WWW

Re: PDF8: Blok Mangi i Anime

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i teraz mówię, że mogę zrobić atrakcje na zamówienie. Jeśli więc macie pomysły na atrakcje, a nie bardzo macie czas/możliwości je zorganizować, mogę się tym zająć. Proszę tylko, by propozycje atrakcji zgłaszać najpóźniej miesiąc przed konwentem, inaczej mogę nie mieć czasu, by dostatecznie się zapoznać z tematem.


http://i128.photobucket.com/albums/p161/_Hideki_/userbar%20itd/sig_da.gif

Offline

#3 2012-07-20 08:26:01

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: PDF8: Blok Mangi i Anime

Mam nadzieję, że zrobicie jakiś Cosplay. Powiem, że moim skromnym zdaniem dziewczyny naprawdę dają radę. Czekam na lepsze filmy, ale jednak już się muszę nimi pochwalić. Może mnie za to uduszą, ale warto

http://www.youtube.com/watch?v=TC1YDQGoI_8

http://www.youtube.com/watch?v=Exk4v3uhJSk

Offline

Darmowe liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotellit Roses Niagara Falls busy Stuttgart sklep z armatura wrocław gta forum