Płocki Klub Mangi i Anime "ShiroIguru"

Spotkania klubu odbywają się w spółdzielni na ulicy Gierzyńskiego 17


#1 2012-03-06 08:45:20

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Co sądzisz o bohaterze?:)

No to tak, podam bohatera, którego chcę by ktoś powiedział co o nim/niej sądzi i podaj kolejnego bohatera/rkę do opisu dla kolejnej osoby. Oczywiście można ustosunkować się do opisów poprzednich bohaterów przez innych użytkowników. Starajcie pytać się o bohaterów z tych bardziej znanych serii;)

No to jak zaczynam to niech będzie:

Inoue Orihime


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#2 2012-03-06 15:46:32

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Co sądzisz o bohaterze?:)

Inoue Orihime

Aż nasuwa się na język powiedzenie "jaka jest każdy widzi". Moim zdaniem zakochana w Ichigo choć bojąca się mu to powiedzieć albo raczej bojąca się swoich uczuć i odtrącenia. Nie umiejąca wykorzystać swoich mocy i płacząca w koncie że "znów muszą mnie obronić". Ostatnimi czasy jednak jak to powiedział Jordan zauważane jest jakoby miała ona lekkie przebłyski intelektu a może nawet umiejętności walki.

Podsumowując postać romantyczna i raczej taka zostanie. Jedyne co zawdzięcza każdy fan Bleacha, Inoue to to że dzięki niej Ichigo potrafi być tak silny jak jest teraz oraz coś się dzieje bo zawsze kogoś trzeba obronić, uratować.... przeważnie ją


Ja, skoro od niedawna zacząłem oglądać Naruto to chciałbym poznać kogoś zdanie na temat:

Trzeciego Hokage - Hidekatsu Shibata

Offline

#3 2012-03-11 18:25:57

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Co sądzisz o bohaterze?:)

No to Trzeci Hokage moim zdaniem to taki "Dobry Ojciec" wszystkich dzieci z Wioski Liścia, jest zbyt ufny, ale zarazem silny i kocha całą wioskę (jakkolwiek to nie brzmi;p). Jest przewodnikiem dla młodych ludzi i pragnie by wszyscy z wioski tworzyli jedną wielką rodzinę. Osobiście nawet go lubiłem i trochę smutno mi było, gdy doszło do tragedii w której uczestniczył (nie chcę do końca spoilerować;p).

No to chcę coś wiedzieć co myślicie o:

Shunsui Kyoraku!!!


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#4 2012-03-11 18:45:05

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Co sądzisz o bohaterze?:)

Piski, okrzyki, wiwaty tak by zapewne chciał Kyoraku żeby zachowały się wszystkie kobiety na jego widok, lecz bywa znacznie inaczej. Jaki jest i co o nim myślę no na pewno to typowy luzak który nawet przed wrogiem nie okazuje strachu, co mi imponuje przykład walka ze Starrkiem. Uwielbia kobiety najbardziej swoje panią porucznik  byłą Lise i aktualną Nanao. Nie można zapomnieć tez o jego lekkiej skłonności do sake oraz wszechobecnym lenistwie.

Typowy bohater o którym myślimy luzak, kobieciarz, a jednak czuje się respekt przed jego siłą która jest dla nas do tej pory tajemnicą (BanKai – nieznany). Jest to jedna z postaci które lubię najbardziej w Bleachu ponieważ przypomina mi mnie w niektórych momentach ^^

To może teraz: Edward Elric

Offline

#5 2012-03-11 18:52:08

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Co sądzisz o bohaterze?:)

Pan Edward Elric? "Wielki" Państwowy Alchemik, w sumie rzadko zdarza się że lubię głównego bohatera Anime (bardziej niż inne postacie), ale właśnie tak jest z Edwardem, Pełnometalowym Alchemikiem. Jest młodym geniuszem, po prostu pochłania wszystkie książki o alchemii, potrafi się błyskawicznie uczyć i myśleć bardzo szybko, co w czasie walki dla Alchemika jest bardzo ważne. Ponad wszystko pragnie pomóc bratu i jest w stanie nawet poświęcić na to swoje życie. Niestety przez większość Anime nie potrafi przyznać się do swoich uczuć względem pewnej niewiasty, w sumie nawet pewnie nie zdaje sobie z nich sprawy, aż do genialnego finałowego odcinka drugiej serii;)

Wg mnie bardzo sympatyczna postać, choć drażni mnie oczywiście jego "zachowanie" gdy tylko ktoś nazwie go niskim:) Oczywiście jest to na początku śmieszne, ale potem już staje się po prostu nudne;) Jest uosobieniem tezy, że "rozum" jest potężniejszy od mięśni...

Hmm...

Kolej na: Shikamaru Nara;)


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#6 2012-03-14 23:43:57

 VELO

6th Division Taicho

9944902
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 28
Punktów :   
Ulubione Anime: Code Geass
Ulubiona Manga: Bladesides
Ulubiony Bohater: Byakuya VELO
WWW

Re: Co sądzisz o bohaterze?:)

Z lekkim spóźnieniem ale zawsze . Zacznę od Inoue. Moim zdaniem najładniejsza/ najlepsza a przede wszystkim najbardziej kobieca postać Bleacha. Pomimo jej niektórych drażniących cech jest najbardziej emocjonalna postacią , wręcz reszta wygląda na bandę bezdusznych... Wnosi malutki ale zawsze watek Yuri. Mimo ze nie walczy i unika walki to jest najlepszym suporterem w Bleachu. Co do intelektu to moim zdaniem pozory mogą mylić( a poza tym na tle Ichigo...)
Trzeci Hokage to w większości zgodzę się z Angerem. Moim zdaniem jest zbyt „dobra” postacią.
Co do Kyoraku to fakt kobieciarz i luzak. Jest do tego bardzo inteligentny i posiada „przenikliwy” umysł. Jego usposobienie jest łagodne i raczej nie szuka walki. Ma praktyczne podejście do reguł panujących w Soul Society.
Edward Elric śmieszny „mały” człowiek. Więcej o nim nie powiem bo nie obejrzałem Full Metala.
Shikamaru Nara to kolejny geniusz intelektualny a do tego strategiczny. Jego geniuszowi dorównuje tylko lenistwo. Jest prawie doskonałym shinobi chłodnym i opanowanym , ale nie poświęci przyjaciół dla misji. Jest dobrym przyjacielem. Jedyne co mnie drażni to brak rozwoju w wątku Shikamaru → Temari.
Kolej na: Lelouch Lamperouge(Code Geass)

Offline

#7 2012-03-15 07:44:13

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Co sądzisz o bohaterze?:)

Hmm... cóż mogę powiedziec o zwykłym brytyjskim uczniu jakim jest: Lelouch Lamperouge?? Jako uczeń jest raczej osobą inteligentną, choc w miarę leniwą, nie lubi chodzic na lekcje i czesto z nich ucieka. W tym czasie raczej bierze udział w hazardowej grze w szachy, głównie po to by spróbowac znalezc godnego przeciwnika, co mu raczej słabo wychodzi. Jest też troskliwym bratem, który zrobiłby wsystko dla swojej siostry:)
To tyle o Lelouch Lamperouge;)

Rozpatrując go jako:

Spoiler:

Lelouch vi Britania - jest raczej osobą, która ponad wszystko chce zemścic się za śmierc swojej matki, darzy wielka nienawiścią swego Ojca który jest aktualnie panującym Imperatorem. Nie zgadza się z nim w wielu kwestiach i dąrzy do jego śmierci. Jest osobą inteligentną o bardzo wysokich umiejętnościach strategicznych. Sam nie jest ani zbyt silny, ani zbyt dobrze wyszkolony, jeśli chodzi o umiejętnosci bojowe, ale jak często pokazuje, genialny rozum jest wart więcej niż cała armia wyszkolonych żołnierzy;)

Rozpatrując go jako:

Spoiler:

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

L - oczywiście z Death Note'a


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#8 2012-03-15 22:05:48

 Kicking-Machine

Początkujący klubowicz

1249547
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione Anime: Darker than Black
Ulubiona Manga: Balsamista
Ulubiony Bohater: BOOBS :I

Re: Co sądzisz o bohaterze?:)

Jedna z popularniejszych (oklepanych) osobistosci w calym swiecie m&a. Ukochana postac z DN chyba 90% ogladajacych, a przynajmniej zenskiej czesci xd . Niestety zaden ze mnie hipster i do fanek Ryuzakiego (nie wiem jak sie odmienia, gomenasai) sie zaliczam. Tajemniczy detektyw, z reszta najlepszy w swoim fachu. Posiadacz ogromnej inteligencji, a co za tym idzie niebanalnej logiki, ciekawego wygladu oraz paru, tylko dodajacych mu uroku, dziwactw = miejscówka wsród "idealnych bohaterów" jak dla mnie w pelni uzasadniona. Postac jednak moim zdaniem przerysowana... ale przerysowana z umiarem, czyli taki maly oksymoron. Czasami co za duzo to moze jednak zdrowo.  Chyba nie da sie go nie darzyc sympatia, nawet kibicujac Kirze. No i oczywiscie, spalanie kalorii mysleniem, pozazdroscic x.x

Nyu/Lucy


http://img33.imageshack.us/img33/9538/kanbaru.jpg

Offline

#9 2012-04-16 17:10:45

Kazune

Początkujący klubowicz

10778365
Call me!
Skąd: się biorą dzieci
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: Co sądzisz o bohaterze?:)

Od której zacząć xD
oke
Lucy-jest nastoletnim Dicloniusem w wieku około 18 lat.Typowy przykład dziewczyny po przejściach.Z historii dziewczyn z tej rasy, Lucy miała najbardziej tragiczne dzieciństwo w którym mnóstwo było nietolerancji, strachu i bólu.Cicha,aspołeczna,nienawidzi ludzi i zabija ich niejednokrotnie z zimną krwią.Nie umiała zabić tylko jednej osoby która pomagała jej w dzieciństwie i łączyło ją z tą osobą szczególna więź.Cierpi na zaburzenie osobowości.Wg mnie jest to jedna z oryginalniejszych postaci w M&A.Nie wiem czemu ale lubię ja bardziej niżeli jej druga osobowość.Chyba trochę przez ten jej charakter. A poza tym w ostatnim odcinku ukazuje sie jej dobre serce .Nie wiem co jeszcze mam o niej pisać

Nyu-to druga osobowość Lucy, powstała w wyniku zranienia jej głowy przez postrzelenie. Zachowuje się niczym kilkuletnie dziecko i wykazuje niezmierną ciekawość świata. Jest ona zupełnym przeciwieństwem Lucy. Łagodna i niezdolna do sadystycznych czynów. Nyu powraca do pierwotnej postaci Diclonius, gdy zostaje gwałtownie zaatakowana, uderzona w głowę, bądź, gdy poczuje się w niebezpiecznej sytuacji.Dziewczynka jedyne słowo które umie powiedzieć to właśnie "nyuu" które stało sie je "imieniem".Do tej postaci mam mieszane uczucia. Z jednej strony ją lubię ale z drugiej jest dla mnie strasznie denerwująca.Pozatym ma śmieszne wypadki szczególnie z Koutą.To jest typ postaci jak ja lubie nazywać słodko-kwaśnej.

Podsumowując nie lubie tych różowych włosów xD

Mami Tomoe-puella magi madoka magica


http://imageshack.us/photo/my-images/692/loveforeverj.gif/

Offline

#10 2012-04-17 06:53:23

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Co sądzisz o bohaterze?:)

No nareszcie się ktoś zlitował. Lucy/Nyu to moja "najfejwritniejsza" bohaterka. Kupuję ją w obu postaciach. Może przy wstępie rodem z Resident Evil trochę mnie zniesmaczyła, ale potem wybaczyłam jej wszystko. Gdybym miała więcej jaj parę razy chętnie zrobiłabym to co ona (np. w temacie psa).
Inoue...no tu się zgodzę z Rastim, choć może za mało jeszcze wiem, aby się wypowiadać, ale nie podchodzi mi ta dziunia zupełnie. Może mam za mało instynktów opiekuńczych. No dobra, jej sierotowatość kogoś mi przypomina i tylko dlatego darzę ją niewielkim sentymentem
No skoro tak jedziemy po kobitkach to może Viktoria Seras z Hellsniga?

Offline

Darmowe liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
firma sprzątająca bydgoszcz