Płocki Klub Mangi i Anime "ShiroIguru"

Spotkania klubu odbywają się w spółdzielni na ulicy Gierzyńskiego 17


#1 2012-03-03 15:09:12

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Pomysły Rastiego.

Mam kilka pomysłów które tutaj będę sukcesywnie dodawał, chciałbym żeby nie było to brane jako że ooo był raz i chce poprawiać wszystko za kogo on się niby uważa !!!  wiec konstruktywna krytyka wskazana opierdol również ^^

Wiec po pierwsze co się od razu rzuca w oczy to nasze forum a raczej kilka rzeczy z nim związanych, wpierw to widzę że raczej jest ono na darmowym serwerze może warto przejść na płatny bo akurat koszty nie są ogromne a pozbyliśmy się kilku natrętnych reklam.

Koszt serwera to jest jakieś 19,99zł na pół roku.

Kolejna sprawa już taka trochę droższa ale moim zdaniem też ważna bo skoro chcemy być dużym klubem w Płocku i zacząć się reklamować to wykupienie domeny no tutaj już nie jest tak kolorowo ale jest w stanie jako że jestem najmłodszy stażem założyć dużą większość

A no i oczywiście pisanie ale to już każdy z was na pewno we własnym zakresie będzie sukcesywnie nadrabiał, łącznie ze mną, albo raczej przede wszystkim ze mną.

Kolejna sprawa to nasza sala (nie wiem czy tak mogę „JUŻ” mówić), jest mała, ciasna, duszna ! nie wiem jak wy ale ja byłem ugotowany na miękko   trzeba by było coś z tym zrobić ale tutaj już nasz prezes i jego zastępcy muszą przy naszym akompaniamencie coś zdziałać.

Kolejna sprawa to godziny ale tutaj zostałem zmiażdżony większością ”NIEEEEEE” i co niektórych wzrokami  ^^ wiec temat uważam za zamknięty do czasu aż uda mi się czekoladą przekupić większości

Można by było też zrobić jakiś kalendarz albo sprawozdanie na co aktualnie zbieramy rzeczy jakie chcemy osiągnąć itp.

Ok, to na razie na tyle jeśli chodzi o mój chyba za długi wywód, wiec czekam na komentarze.

PS: Nie uważam się za najmądrzejszego

Offline

 

#2 2012-03-04 15:48:49

 Alice

Moderator

33395774
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 59
Punktów :   

Re: Pomysły Rastiego.

Uważam płatne forum, za dobry pomysł. Jeżeli poświecimy to 20 zł na pół roku z naszych wspólnych składek to chyba się nam nic nie stanie ^ ^ Co do domeny, to dopiero zaczynam. Myślę że jeszcze nie jest nam ona jakoś bardzo potrzebna. Sala akurat teraz była taka, wcześniej mieliśmy inną, jak chłopaki pogadają z MDKiem to zobaczymy. A godziny najlepiej niech zostaną takie. W tygodniu nie ma szans na spotkanie takie 4 godzinę, w weekend od 9-13 jest idealnie. Gdyż można później jeszcze coś zrobić. Tak, wiem trudno jest wstać (och, jak miło że mówi to osoba zawszę się spóźniająca) ale jednak ta 9 jest odpowiednia. Nawet jak się spóźnimy te 10-15 min to nie jest źle :3


http://oi47.tinypic.com/k30jes.jpg

Offline

 

#3 2012-03-05 09:13:42

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Pomysły Rastiego.

Składki zaczęliśmy dopiero ostatnio zbierac, no i nie wiedzieliśmy czy klub Mangi i Anime wypali, dlatego utworzyliśmy darmowe forum. Jak na razie jakoś klub działa i się rozrasta, więc mozna pomyślec o tym płatnym forum. Z domeną też jeszcze nie wiem, Jordan będzie robił stronę internetową ShiroIguru na zaliczenie przedmiotu na studiach, więc wtedy można zobaczyc. Godziny jak widzisz, większośc woli takie jakie są, w sumie dla mnie dużej róznicy nie ma, bo i tak muszę wstac w sobotę na 5 (chyba ze by byly spotkania na 13;) ) a wracam do domu o 19-22 (zalezy na ktory autobus sie wyrobię). Z salą już rozmawialiśmy Rasti na ten temat, trzeba cierpliwie pogadac z roznymi szkołami i zobaczyc czy da się coś załatwic.


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

 

#4 2012-03-05 15:58:45

 VELO

6th Division Taicho

9944902
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 28
Punktów :   
Ulubione Anime: Code Geass
Ulubiona Manga: Bladesides
Ulubiony Bohater: Byakuya VELO
WWW

Re: Pomysły Rastiego.

Jeżeli chodzi o forum nie sadze żeby w najbliższej przyszłości sensowne było przenoszenie go na płatny serwer bo na razie jest nas za mało i jeszcze mniej osób korzysta z tego forum. Co do domeny to poczekajmy aż Jordan stworzy stronkę/portal i ja wspólnie dopracujemy. Był jeszcze jeden pomysł ,chyba Angera żeby stworzyć klubowy czat czy coś w tym stylu. Jeżeli chodzi o sale to z tego co wiem to jest aktualnie temat nr1. Gdy coś ustalimy w tym temacie to na pewno damy wam znać. W sumie taki kalendarz to dobry pomysł tylko nie zakładałem takiego jeszcze. Na Gmailu jest taka chyba opcja żeby taki kalendarz utworzyć, ale jeszcze tego nie ogarnąłem.

Offline

 

#5 2012-03-05 20:33:10

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Pomysły Rastiego.

No to czekam z niecierpliwością na nowe wiadomości

Offline

 

#6 2012-03-06 21:09:39

 Lain

Początkujący klubowicz

7351434
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 32
Punktów :   
Ulubione Anime: Elfen Lied
Ulubiona Manga: Elfen Lied
Ulubiony Bohater: Kaede

Re: Pomysły Rastiego.

Co do sali to nie narzekajcie cieszcie się z tego co macie a nie wybrzydzacie


http://myanimelist.net/signature/LainK.png

Offline

 

#7 2012-03-07 22:11:06

 Alice

Moderator

33395774
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 59
Punktów :   

Re: Pomysły Rastiego.

Trzeba pogadać z MDKiem i tyle. Bo co by nie było, to tam sala była by najlepsza. Ze szkołą nigdy nie wiadomo jak będzie :<


http://oi47.tinypic.com/k30jes.jpg

Offline

 

#8 2012-03-07 22:44:13

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Pomysły Rastiego.

No to chociaż co do sali to żeby była tablica bo musi być tak większość mi powiedziała oraz żeby krzesełka były normalnych rozmiarów ^^

Offline

 

#9 2012-03-18 12:46:50

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Pomysły Rastiego.

Pomysł z innym serwerem jest przedni!
Zamykanie tych reklam przypomina grę w jakąś kiepską zręcznościówkę.

Offline

 

#10 2012-03-18 13:17:41

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Pomysły Rastiego.

No wydaje mi się że teraz pomysł powinien być ponownie poruszony ^^

Offline

 

#11 2012-04-15 10:27:56

 _Hideki_

Początkujący klubowicz

4302652
Call me!
Skąd: Płońsk
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 23
Punktów :   
Ulubione Anime: Slayers
Ulubiona Manga: Wish
Ulubiony Bohater: Lina Inverse
WWW

Re: Pomysły Rastiego.

Jeśli chodzi o serwer bez reklam, to mogę na czas nieokreślony (Wy decydujecie, na jak długo) nieodpłatnie udostępnić miejsce na płatnym serwerze, na którym stoją moje serwisy. Domena to 0-10 zł za pierwszy rok i z reguły 61,50 zł za każdy następny (ja korzystam z krakowskiego NetArt / nazwa.pl). Ewentualnie zamiast domeny możecie skorzystać z tzw. aliasa. W polsce coś takiego oferuje m.in. prv.pl, ale obładowane jest wtedy reklamami. Kiedyś (nie wiem, jak obecnie) był alias bez reklam .tk, czyli można było mieć stronę np. anime-plock.tk.


http://i128.photobucket.com/albums/p161/_Hideki_/userbar%20itd/sig_da.gif

Offline

 
Darmowe liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa przegrywanie kaset vhs mokotów