Płocki Klub Mangi i Anime "ShiroIguru"

Spotkania klubu odbywają się w spółdzielni na ulicy Gierzyńskiego 17


#1 2012-07-30 19:42:25

 Dolores

Początkujący klubowicz

1363841
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 40
Punktów :   
Ulubiona Manga: Paradise Kiss, Mars
WWW

Dolores

Nie wiem co powiedzieć o sobie. Ja to ja. Uczę się na Politechnice (Informatyka w Ekonomii) oraz na PWSZtach (Grafika Komputerowa i Projektowanie Gier). Po za tym mam mało czasu zazwyczaj, ale staram się czytać książki o najróżniejszej tematyce. Czasami też piszę - zarówno bloga jak i opowiadania.
Zostałam tu zaproszona, wciągnięta, zwał jak zwał przez Angera
Mam nadzieję, że nie będę Wam zawadzać, a pomagać
Ktoś ma jakieś pytania to niech pyta, o!

Offline

#2 2012-07-30 20:04:31

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Dolores

Witam Dolly:) Miło Cię tu "widzieć"


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#3 2012-07-31 21:12:37

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Dolores

Dolores napisał:

Uczę się na Politechnice (Informatyka w Ekonomii) oraz na PWSZtach (Grafika Komputerowa i Projektowanie Gier). )

Hmm... kobieta i takie kierunki, ciekawe.

Offline

#4 2012-08-01 08:48:07

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Dolores

***
a btw witam Panią

***) Usunięte przez autocenzurę, ze względu na Off top i wielce niegustowne zaśmiecanie wątku.

Ostatnio edytowany przez gohag (2012-08-01 11:46:26)

Offline

#5 2012-08-01 09:33:45

 Dolores

Początkujący klubowicz

1363841
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 40
Punktów :   
Ulubiona Manga: Paradise Kiss, Mars
WWW

Re: Dolores

gohag napisał:

Rasti napisał:

Dolores napisał:

Uczę się na Politechnice (Informatyka w Ekonomii) oraz na PWSZtach (Grafika Komputerowa i Projektowanie Gier). )

Hmm... kobieta i takie kierunki, ciekawe.

grrrrrrrrrrrr...znów szowinizm...a co...*ugryzła się w język*

a btw witam Panią

Dzięki Gohan Widzę, że też jesteś anty jeśli chodzi o szowinizm To tak jak ja Szowinizm jest nudny, tak samo jak feminizm, więc tępimyy!!

Rasti, no cóż, jeszcze nie raz nie jedna kobieta Cię zaskoczy To jeszcze zależ czy powiedziałeś ciekawe w sensie pozytywnym czy negatywnym, hm?

I też was witam

Offline

#6 2012-08-01 09:59:54

 Another

Początkujący klubowicz

537531
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 11
Punktów :   
Ulubione Anime: Angel Beats, Another, Clannad
Ulubiony Bohater: Kanade Tachibana, Misaki Mei

Re: Dolores

Ja też jestem zdziwiony, że kobieta na tych kierunkach. Bo znajomość obsługi znanych mi pań wygląda następująco:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp … 1649_n.jpg
Ale moje zdanie i zapewne kolegi też jest zdecydowanie pozytywne


God Hates Us All
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551569_335055763236495_989512154_n.jpg

Offline

#7 2012-08-01 10:44:02

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Dolores

Hmmm... Dolly-chan, mimo wszystko prawdopodobnie Gohag jest największą szowinistką na tym forum:P Ale to moje osobiste zdanie;P


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#8 2012-08-01 11:08:19

 Another

Początkujący klubowicz

537531
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 11
Punktów :   
Ulubione Anime: Angel Beats, Another, Clannad
Ulubiony Bohater: Kanade Tachibana, Misaki Mei

Re: Dolores

gohag napisał:

Szczerze współczuję zarówno znajomych pań jak i najwidoczniej mizernej "znajomości ICH obsługi"

Mojej znajomości ich obsługi nie jesteś w stanie skarbie określić po zwykłym poście Chyba że twoja "mizerna" osóbka ma jakieś zdolności w tym fachu


God Hates Us All
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551569_335055763236495_989512154_n.jpg

Offline

#9 2012-08-01 17:43:56

 Dolores

Początkujący klubowicz

1363841
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 40
Punktów :   
Ulubiona Manga: Paradise Kiss, Mars
WWW

Re: Dolores

freshenko napisał:

Ja też jestem zdziwiony, że kobieta na tych kierunkach. Bo znajomość obsługi znanych mi pań wygląda następująco:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp … 1649_n.jpg
Ale moje zdanie i zapewne kolegi też jest zdecydowanie pozytywne

Freshen - no cóż, mam nadzieję, że do takowych nie należę, aczkolwiek popieram - znam parę takich "pań"
Anger - szowinizm mi nie przeszkadza dopóki nie celuje chamsko w moje otoczenie

Myślę, że po prostu błędnie przyjmuje się, że kobieta powinna być TYLKO przy kafelkach (nie ważne czy kuchennych, czy łazienkowych) tak samo jak facet powinien TYLKO być od "ścisłej" pracy. Jest wielu mężczyzn, którzy wykonują (lepiej niż nie jedna kobieta) zawody "żeńskie" i tak samo wiele kobiet, które wykonują (lepiej niż nie jeden mężczyzna) zawody "męskie" Dla mnie nie ma czegoś takiego jak podział na typowo kobiece i męskie role

Offline

#10 2012-08-01 18:18:36

 Rasti

Początkujący klubowicz

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 170
Punktów :   
Ulubione Anime: Bleach, Naruto, Fair Tail
Ulubiona Manga: brak
Ulubiony Bohater: Aizen, Zeref
WWW

Re: Dolores

Przepraszam a czy ja gdziekolwiek napisałem coś szowinistycznego napisałem że jest to ciekawe a dla mnie to wiesz ja jestem za równymi uprawnieniami dla kobiet i mężczyzn. Tylko wy chyba same nie wiecie z czym się to wiąże ale to tylko i wyłącznie wasza wola.

Byłem za parytetami itp. Tylko nie wiem, ale uważam że tylko i wyłącznie na tym możecie źle wyjść żeby nie być gołosłowny to powiem wprost, jeśli jeszcze jestem w stanie wyobrazić sobie kobietę wymieniającą koło to już kobietę z workiem 25kg cementu lub przerzucającej worki 50kg z węglem do pieca to raczej nie tylko że wy zaraz nazwiecie to szowinizmem i powiedzieć że tak w 100% to wy nie chcecie mieć równych praw itp. hehehe za dużo się rozpisałem na ten temat ale obiecuje ze to już moja ostatnia wypowiedz w tym temacie.

Offline

#11 2012-08-01 18:47:45

 Dolores

Początkujący klubowicz

1363841
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 40
Punktów :   
Ulubiona Manga: Paradise Kiss, Mars
WWW

Re: Dolores

Rasti napisał:

Przepraszam a czy ja gdziekolwiek napisałem coś szowinistycznego napisałem że jest to ciekawe a dla mnie to wiesz ja jestem za równymi uprawnieniami dla kobiet i mężczyzn. Tylko wy chyba same nie wiecie z czym się to wiąże ale to tylko i wyłącznie wasza wola.

Byłem za parytetami itp. Tylko nie wiem, ale uważam że tylko i wyłącznie na tym możecie źle wyjść żeby nie być gołosłowny to powiem wprost, jeśli jeszcze jestem w stanie wyobrazić sobie kobietę wymieniającą koło to już kobietę z workiem 25kg cementu lub przerzucającej worki 50kg z węglem do pieca to raczej nie tylko że wy zaraz nazwiecie to szowinizmem i powiedzieć że tak w 100% to wy nie chcecie mieć równych praw itp. hehehe za dużo się rozpisałem na ten temat ale obiecuje ze to już moja ostatnia wypowiedz w tym temacie.

Nie mówię, że napisałeś Poparłam tylko Freshenko Cieszę się, że jesteś za tym. Osobiście też jestem i wiem z czym to się wiąże i nadal jestem za tym. Jeżeli chce się równouprawnienia to trzeba brać je w pełni a nie tylko w tych pasujących nam fragmentach

Nie zamierzam nazywać tego szowinizmem, bo masz racje, są rzeczy, które ciężko jest robić kobiecie, ale znam takie które by robiły i ciężką pracę. Tak jak "sekretarka" jest podobno typowo żeńskim zawodem, a to nie prawda Bo często faceci są bardziej uporządkowani, mniej chaotyczni od kobiet i skupiają uwagę na jednej rzeczy doprowadzając ją do końca, a nie robią parę rzeczy naraz. Jak wiadomo, nie tyczy się to każdego ani każdej. Ale to nie oznacza, że można wysyłać płeć żeńską jedynie do kuchni Just my opinion

Nie można uogólniać po prostu, a personalizować nie jesteśmy w stanie

Ostatnio edytowany przez Dolores (2012-08-01 18:48:23)

Offline

#12 2012-08-02 06:50:06

gohag

Początkujący klubowicz

853328
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 132
Punktów :   
Ulubione Anime: Hellsing
Ulubiona Manga: NANA, Balsamista
Ulubiony Bohater: Mamiya, ALUŚ! :p

Re: Dolores

Gomen nasai kochani Panowie.

Oberwało Wam się trochę bo miałam zły dzień:
http://www.youtube.com/watch?v=gH476CxJxfg - no cóż jesteśmy humorzaste.
Rasti - no Ciebie to podpuszczam specjalnie, bo nikt na tym forum nie umie się tak ładnie złościć

A równouprawnienie...no cóż mamy go WSZYSCY tyle ile umiemy sobie wywalczyć. Parytety to jednak dla mnie jak miejsca dla inwalidów na parkingu....sorry. Reszta to ściema i mam na to naprawdę gruby pancerz.
Ale już się nie kłócam, choć trochę szkoda, bo przynajmniej jest jakieś życie wtedy.
A ja takich kretynek jak ta z linka nie znam (na szczęście) i uważam, że to grubymi nićmi szyta manipulacja. Nie będę już dodawać, kogo o to posądzam...
Co by było sprawiedliwie powiem tylko, że takich facetów też na szczęście nie, ale widać mam trochę farta.

- Dolores masz świetny kierunek studiów - jak na człowieka

Ostatnio edytowany przez gohag (2012-08-02 07:58:38)

Offline

#13 2012-08-02 10:08:29

 Dolores

Początkujący klubowicz

1363841
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 40
Punktów :   
Ulubiona Manga: Paradise Kiss, Mars
WWW

Re: Dolores

gohag napisał:

Gomen nasai kochani Panowie.

Oberwało Wam się trochę bo miałam zły dzień:
http://www.youtube.com/watch?v=gH476CxJxfg - no cóż jesteśmy humorzaste.
Rasti - no Ciebie to podpuszczam specjalnie, bo nikt na tym forum nie umie się tak ładnie złościć

A równouprawnienie...no cóż mamy go WSZYSCY tyle ile umiemy sobie wywalczyć. Parytety to jednak dla mnie jak miejsca dla inwalidów na parkingu....sorry. Reszta to ściema i mam na to naprawdę gruby pancerz.
Ale już się nie kłócam, choć trochę szkoda, bo przynajmniej jest jakieś życie wtedy.
A ja takich kretynek jak ta z linka nie znam (na szczęście) i uważam, że to grubymi nićmi szyta manipulacja. Nie będę już dodawać, kogo o to posądzam...
Co by było sprawiedliwie powiem tylko, że takich facetów też na szczęście nie, ale widać mam trochę farta.

- Dolores masz świetny kierunek studiów - jak na człowieka

Haha, dziękuję Jak narazie także nie narzekam na mój kierunek A przynajmniej na grafikę komputerową

Offline

#14 2012-08-02 13:03:51

 Anger of Dragon

Gniew Smoka

9492707
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 218
Punktów :   
Ulubione Anime: Steins;Gate
Ulubiona Manga: Naruto
Ulubiony Bohater: Shikamaru Nara
WWW

Re: Dolores

Zwłaszcza, że masz pełno 100%-graficznych przedmiotów:P


http://myanimelist.net/signature/Angerdragon.png

Offline

#15 2012-09-09 00:17:52

Sanctuary Mirror

Nowy klubowicz

Zarejestrowany: 2012-09-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dolores

Yo, Celestial my to sie chyba już znamy czyż nie? :3 siemaneczko!

Offline

Darmowe liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com https://www.worldhotels-in.com grzejniki purmo we wrocławiu kraby uniu63